Ogłoszenia parafialne – 1 grudzień 2019

I NIEDZIELA ADWENTU

1) W tygodniu będziemy przeżywali I czwartek i I piętek miesiąca. Zapraszam na adorację na godzinę 18.30. Podczas adoracji będzie możliwość spowiedzi. Msze święte będą sprawowane w te dni po adoracji o godzinie 19.30.

2) W najbliższą sobotę przypada I sobota miesiąca i już tradycyjnie Przymierze Rodzin zaprasza wszystkich na 18.00 na różaniec, a potem na Eucharystię i uwielbienie.

3) W najbliższą niedzielę o godzinie 9.30 będzie godzinna adoracja przed Mszą świętą prowadzona przez Grupę Ojca Pio.

4) Rekolekcje adwentowe będą w dniach od 13 do 15 grudnia i będzie je powadził ks. Andrzej Ignarski z diecezji tarnowskiej.

5) Są już do nabycia świece wigilijne w cenie 3 euro i kalendarze w cenie 3 euro.

6) Doszły mnie słuchy, że w następną niedzielę, tj. 8 grudnia po Mszy świętej odwiedzi nas szczególny gość, który ma na imię św. Mikołaj.

 

Podziękowania:
1. W ubiegłą sobotę nasza parafia organizowała zabawę andrzejkową. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie i zorganizowanie tej zabawy. Jestem pod wielkim wrażenie pracy, które te osoby włożyły, by wszystko się udało.

2. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy wspólne świętowanie z naszymi braćmi Francuzami. Również bardzo dziękuję za świadectwo i za zaangażowanie się w to wspólne świętowanie. Dziękuję tym wszystkim, którzy dostarczyli ciast i potraw do sprzedawania, a także tym, którzy do późnego wieczora obsługiwali nasz stół polski.

3. Jak zwykle po Mszy działa nasz parafialny barek. Dziękuję paniom za obsługę barkową i za wypieki ciast. W związku z tym, że w naszej parafii jest wiele ukrytych talentów odnośnie do wyczynów plackowych zapraszam wszystkie chętne osoby do zaangażowania się w funkcjonowanie barku. Póki co ciasta pieką te same osoby i dobrze by było, żeby powstała jakaś grupa osób, która miałaby dyżur pieczeniowy. Chętne i zdolne osoby zapraszam do barku, by wpisać się na listę mistrzów wypieków.