Ogłoszenia parafialne – 15 wrzesień 2019

1) Jak dało się zauważyć krypta przypomina teraz naszą kaplicę Miłosierdzia Bożego. Czujmy się tutaj jak u siebie.

2) Przypominam o porządku Mszy świętych:

- o 10.30 w Krypcie w każdą niedziele
- o 19.00 w Krypcie w tygodniu w każdy czwartek i piątek
Zapraszam wszystkich serdecznie.

Zawsze przed Mszą jestem do dyspozycji jeżeli ktoś chce skorzystać ze spowiedzi. Jeśli ktoś chce w innym dniu, to proszę dzwonić, by umówić się na konkretny dzień.

3) W niedziele, 22 września o godz. 9.30 odbędzie się pierwsze organizacyjne spotkanie katechezy niedzielnej w Krypcie. Zapraszamy dzieci, młodzież. Formularze zapisów są do wzięcia przy wyjściu z Krypty.

4) Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w przenoszeniu rzeczy z kaplicy do naszej krypty. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie było to łatwe dla nikogo, nawet dla mnie, ale musimy wszystko przyjmować z wiarą i jeszcze bardziej walczyć o jedność i miłość w naszej wspólnocie parafialnej. Jestem pewny, że owoce naszego świadectwa będą przepiękne.

5) Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej „ Milujcie się”.

 

Ks Sebastian KARWOWSKI, duszpasterz parafii,

tel : 06 45 53 36 90,
email: sebastian.kar79@gmail.com