Ogłoszenia parafialne – 23 czerwiec 2019

” Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki.” (J 6,51)

1) Dzisiaj wraz z całą Francją przeżywamy uroczystość Bożego Ciała.

Msza sw o godz. 10.30 będzie przedłużona procesją z Najświętszym Sakramentem do 4-ch ołtarzy.

2) Jutro, 24 czerwiec uroczystość narodzenia sw Jana Chrzciciela, a w piątek 28 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze sw o godz 19.00, a pół godz. przed nabożeństwo czerwcowe.

3) Zapisy na nowy rok katechetyczny będzie po wakacjach we wrześniu.

4) Dzisiaj również odbędzie się zakończenie roku szkolnego szkoły QuoVadis, w Domu Kombatanta, po Mszy sw i będzie uwieńczone ”uroczystością otwartych drzwi”, na które zapraszamy wszystkich. Zapisy na nowy rok szkolny u pani Jadwigi : 06 19 32 69 91