Ogłoszenia parafialne – 26 maj 2019

” Niech wszystkie ludy sławią Ciebie, Boże.” (Ps 67)

1) Dziś 26 maj, Dzień Matki i zakończenie „ Białego Tygodnia” dzieci, które były u Pierwszej Komunii św.
Dzieci ze szkoły Quo Vadis przygotują bezpośrednio po Mszy św w Krypcie akademie z uwagi światowego Dnia Matki. Będziemy chcieli uczcić naszą matkę ziemską, Najświętszą Maryję Matkę, jako nasza Matkę i Ojczyznę, która jest nasza duchowa matka.

2) Sakrament Bierzmowania odbędzie się w naszej parafii w niedziele Zesłania Ducha św, 9 czerwca na Mszy św o 10.30. A spowiedź dla młodzieży i ich rodzin odbędzie się w piątek 7 czerwca od godz 18.00 w Kaplicy. Również w piątek po Mszy św wieczornej będzie próba generalna.

3) Zapraszamy na nabożeństwo majowe w naszej parafii, pól godziny przed Msza św, w tygodniu o 18.30, i w niedziele o 17.30.

4) 1 czerwca, pierwsza sobota czerwca, zapraszamy na Msze św o 19.00 z ks Piotrem Wróblewskim i Wspólnotą Przymierza Rodzin. Od 18.00 Różaniec.

5) Zakończenie Katechezy niedzielnej dzieci i młodzieży będzie w niedziele 16 czerwca. Uroczyste wręczenie świadectw w Krypcie po Mszy św o 10.30.

Zapisy na katechezę niedzielną po wakacjach we wrześniu.

6) Również trwają zapisy do Szkoły Polskiej „ Quo Vadis”, na nowy rok szkolny 2019/2020. Zapisy u pani Jadwigi : 06 19 32 69 91. A zakończenie roku szkolnego szkoły "QuoVadis" będzie 23 czerwca, w Domu Kombatanta, po Mszy św i będzie uwieńczone ”uroczystością otwartych drzwi”, na które zapraszamy wszystkich.
8) Zapraszamy do nabycia ” Miłujcie się ”