Ogłoszenia parafialne – 10 marzec 2019

Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie.” (Rz 10, 8-13)  

1) Z całego serca dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu, na ręce Siostry Pallotynki, opiekującej się Domem Dziecka w Rudniku nad Sanem. Siostry gościły w naszej parafii i w parafii sw Genowefy. W naszej parafii złożono ofiarę na sumę : 1 120 euro i 95 zl

Serdecznie dziękujemy też za inicjatywę zrobienia pączków, również przeznaczonych na ten cel.  

2) W czasie całego Wielkiego Postu będą śpiewane Gorzkie Żale w każdą niedziele, o godz. 17.30 z kazaniem pasyjnym.

W każdy piątek o godz. 18.30 będzie odprawiana Droga Krzyżowa. A dla osób, które nie mogą przyjść w piątek, będzie możliwość uczestniczenia w Drodze Krzyżowej w każdą niedziele po Mszy sw w Kaplicy Domu Kombatanta. 

3) Polecamy naszym modlitwom sprawę rekolekcji Wielkopostnych.

4) Dzisiaj, 10 marzec, zostanie wznowiona katecheza niedzielna po przerwie zimowej. 

W przyszłą niedziele, 17 marzec, o godz. 9.30 w Kaplicy, będzie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii sw, a po Mszy sw dzieci będą miały próbę śpiewu w sali na I-szym piętrze.