Ogłoszenia parafialne – 17 marzec 2019

” Pan moim światłem i zbawieniem moim” (Ps 27)

1) Dziś po Mszy św będzie próba śpiewu dla dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii sw w Sali na I-szym piętrze.

A przed Msza św odbyło się spotkanie rodziców dzieci.

2) W czwartek, 21 marca, będzie Adoracja NS na Sacre Coeur po polsku o godz. 20.00 ze Strażą Honorowa NSPJ.

3) Dzisiaj Gorzkie Żale o godz. 17.30 z kazaniem pasyjnym.

A dla osób, które nie mogły uczestniczyć na Drodze Krzyżowej w piątek, odbędzie się Droga Krzyżowa dziś po Mszy św.

Dla przypomnienia, w piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 18.30

4) 7 kwietnia, w piątą niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy Wielkopostne rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks prof. Paweł Podeszwa, profesor egzegezy Pisma sw na Uniwersytecie Poznańskim. Rekolekcje będą trwały do wtorku włącznie.

5) 29 marca, w piątek po Mszy św o 19.00, odbędzie się spotkanie modlitewno-ewangelizacyjne dla młodzieży 12-16 lat, w naszej parafii Miłosierdzia. Poprowadzi ks Piotr Wróblewski ze Wspólnotą Przymierza Rodzin.